Két összetevős keksz kakaós krémmel töltve
Tudnotok kell, hogy nem rajongok a banános édességekért, magam sem tudom, hogy miért. 😀 Viszont ezt a receptet megláttam a neten és olyan jól hangzott, hogy gondoltam kipróbálom. Nem bántam meg, annyira, de annyira imádom! Kicsit lehűtöttem sütés után, sőt szerintem jót is tesz neki, ha hagyjuk kicsit állni és összeérnek az ízek. Rákerült a […]
Két összetevős keksz kakaós krémmel töltve Read More »














